O nás

Autobusová doprava Martin Kovačovský poskytuje kompletné služby v oblasti tuzemskej a zahraničnej prepravy. Našim klientom a obchodným partnerom garantujeme profesionálne, kvalitné a rokmi overené prepravné služby.

Ponúkame Vám spoľahlivú, pohodlnú a bezpečnú prepravu cestujúcich po celej Európe. Všetky autobusy sú vybavené a čisté tak, aby poskytovali cestujúcim čo najvyššie pohodlie i pri dlhej ceste. 
S organizovaním a zabezpečovaním autobusových zájazdov máme dlhoročné skúsenosti. Zájazdy naplánujeme presne podľa Vašich predstáv. 

Sme mladý dynamický kolektív, ktorý  je  vo svojom odbore na vysokej odbornej úrovni, pravidelne absolvujeme školenia, na ktorých sa zoznamujeme s novinkami v oblasti dopravy. Spĺňame všetky zákonom stanovené požiadavky pre hromadnú prepravu osôb a máme bohaté skúsenosti s cestovaním do zahraničia.
 
Na všetky prepravy je možné dohodnúť zmluvné ceny podľa požiadaviek. Maximálne sa snažíme vyjsť v ústrety želaniam a potrebám našich klientov. Veríme , že  každý klient bude so službami našej spoločnosti autobusmk spokojný a tešíme sa na spoluprácu s Vami.